Grafika indywidualna

Otwórz się na nowe propozycje

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem nowych stron. Jesteśmy otwarci na propozycje.Realizujemy projekty na indywidualne życzenie każdego klienta, biorąc pod uwagę jego wskazówki. Jeśli nie masz pomysłu, w naszej ofercie znajdziesz także dużą ilość szablonów pod każdą branżę. Nawet jeśli posiadasz już swoją stronę, a przestała Ci się podobać, nasz profesjonalny grafik zmieni wygląd Twojego sklepu internetowego i sprawi, że stanie się on bardziej funkcjonalny. Zadba również o to, by projekt był spójny pod względem wizualnym i graficznym, a przede wszystkim adekwatny do tematyki Twojego sklepu. Gwarantujemy, że na pewno Ci się spodoba!

Ważnym aspektem w projektowaniu strony przeznaczonej do prowadzenia sklepu internetowego jest jej funkcjonalność, przejrzystość i łatwe poruszanie się po niej. Sprawimy, że Twoja strona właśnie taka będzie. Twój klient bez problemu będzie mógł znaleźć produkt, który go interesuje, nie będzie się irytował, tracił czasu i zadawał zbędnych pytań. W połączniu z niepowtarzalnym wyglądem strony, wzrośnie jego zadowolenie i chęć robienia zakupów właśnie w Twoim sklepie.

Proces projektowania

Vamergo 2015

Wyrazista typografia, niepowtarzalny design, praktyczna i wyjątkowa. Brzmi nieźle? Od dziś taka może być także Twoja strona. Nie czekaj, napisz do nas i ciesz się unikalnym wyglądem swojego sklepu internetowego!

Integracje

Jeden Sklep, wiele możliwości

Jesteśmy zintegrowani z firmami takimi jak Facebook, Google+ i YouTube. Dzięki temu dajemy Ci jeszcze większe szanse na zaistnienie na rynku i powodzenie Twojej firmy. Integracja z tymi serwisami może być bardzo dobrym kanałem promocji. Portale społecznościowe tj. Facebook dają nieograniczone możliwości w procesie nawiązywania relacji z klientami. Biorą także udział w kreowaniu marki w ich świadomości. Pozwalają również na szybkie przekierowanie użytkowników na stronę sklepu internetowego i skorzystania z jego oferty. Integracja sklepu umożliwia przekazywanie do tego typu portali wiadomości z niezbędnymi informacjami o produktach. W ten sposób większa ilość klientów ma szansę dotrzeć do danego produktu znajdującego się w sklepie. Nie bez przyczyny coraz większa ilość najpopularniejszych stron internetowych jest zintegrowana właśnie z Facebookiem. Oprócz integracji, naszym zadaniem jest ulepszanie Twojej strony internetowej. W związku z tym dodamy niezbędne elementy ułatwiające sprawne poruszanie się po niej i zrozumienie. Będą to przede wszystkim mapy, formularze, pokazy slajdów oraz tłumacze w zależności od lokalizacji. To wszystko sprawi, że Twoja strona będzie funkcjonalna, przejrzysta, a przede wszystkim zrozumiała.

Integracje

Pozycjonowanie

Na czym polega? Pozycjonowanie to umieszczenie strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwarki, po wpisaniu w okienko, np. „Google” słów kluczowych, ściśle powiązanych z Twoją branżą. To skuteczna forma promocji, bowiem trafia bezpośrednio do potencjalnych klientów, zainteresowanych Twoją ofertą. To także alternatywa dla firm, które nie posiadają dużych nakładów finansowych. My także możemy sprawić, aby Twoja strona zajmowała czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania.W dzisiejszym świecie Internet to najpopularniejszy środek wyszukiwania i zdobywania informacji. Każdego dnia korzystają z niego miliardy ludzi na świecie Warto więc wykorzystać go do wypromowania własnej firmy. Dzięki pozycjonowaniu stron, internauta poszukując towarów lub usług, po wpisaniu w wyszukiwarce frazy związanej z branżą, w której działasz, może bez problemu trafić na Twoją stronę. Tym samym, być może stać się przyszłym klientem. Pamiętaj o tym, to bardzo ważne w procesie promowania własnej firmy, bowiem pierwsze miejsca w wyszukiwarce dają szansę na lepsze znalezienie Twojej strony. Im więcej osób odwiedzi stronę, tym masz większe szanse na pozyskanie nowych klientów. Wiąże się to także z tworzeniem marki, kojarzeniem jej, zwiększeniem popularności, a co za tym idzie- zysków.

Obsługa sklepu

Zapewniamy pomoc, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz

Zapewniamy pomoc, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujeszJeśli chcesz możemy zająć się obsługą Twojej strony. Dodamy zdjęcia, opisy i wszystko to, co będzie niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu Twojego sklepu. Zależy nam na zadowoleniu klientów. Bierzemy pod uwagę to, że projekty, zamówienia, a także zleceniodawcy różnią się od siebie. W związku z tym do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o to, by każdy nasz projekt spełniał pragnienia i potrzeby klienta. Dlatego nim przystąpimy do tworzenia stron internetowych dokonujemy szczegółowej analizy konkurencji. Nasze projekty tworzymy z pasją i oddaniem. Ponadto nie podążamy ślepo za obecnymi standardami i trendami projektowymi. Bierzemy je pod uwagę, ale staramy się, aby nasze projekty wyróżniały się na tle innych. Dzięki temu nasze strony stają się unikalne, a przede wszystkim zgodne z tematyką sklepu. W pełni profesjonalnie podchodzimy do każdego zadania, a nasze realizacje są doskonale przemyślane, interesujące i przejrzyste.

Obsługa sklepu

Pomoc

Domeny i Hosting

Dbamy o Twój biznes

Wybierz szablon, który Ci się podoba i kup go. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz odpowiedniego, podaj swoje sugestie. Na pewno stworzymy taki, który będzie spełniać Twoje oczekiwania. Podobnie dzieje się w przypadku adresu strony internetowej, możemy zrealizować Twój lub wymyślić go za Ciebie. Ponadto, nie musisz znać się na technologiach, ani zajmować się formalnościami związanymi z rejestracją i utrzymywaniem strony internetowej, zostaw to nam. Po zarejestrowaniu domeny zajmiemy się hostingiem, czyli miejscem na serwerze dla Twojej strony internetowej. W ten sposób zadbamy o jej stałe, prawidłowe i sprawne działanie. Jak pewnie zdążyłeś już zauważyć, na sukces Twojej firmy składa się wiele czynników. To nie tylko ładna i przejrzysta strona internetowa, ale także funkcjonalna i wyróżniająca się na tle innych. To taka, po której poruszanie się nie sprawia żadnego problemu, a robienie zakupów staje się prawdziwą przyjemnością. Strona musi być czytelna, zrozumiała i łatwa do znalezienia. Czyli taka, która przyciągnie wzrokiem a zaskoczy możliwościami. To wszystko możemy zapewnić także Tobie. Dlatego nie zwlekaj, napisz do nas już dziś, sprawdź i zacznij zarabiać!

Jeśli jesteś początkujący i nie wiesz czym jest hosting, już wyjaśniamy!

Hosting jest to „oddanie do dyspozycji” klientowi określonej ilości miejsca na serwerze przez dostawcę usług internetowych. To oni otrzymują pewną z góry określoną i uzależnioną od ceny ilość miejsca na dysku twardym. Usługa hostingowa jest niezbędna do publikacji i utrzymania stron w Internecie. Serwery swoją lokalizację znajdują w centrach hostingowych. Udostępnione są przez 24 godziny na dobę, pracują przez 7 dni w tygodniu przez cały rok. Dzięki serwerom hostingowym możemy mieć stały dostęp do witryn internetowych, poczty elektronicznej oraz kont. Natomiast domena to element adresu strony WWW, który jest bardzo istotny przy tworzeniu strony internetowej. To właśnie domena pełni rolę wizytówki danej firmy. Warto więc dokładnie się nad nią zastanowić. Wybierz więc taką nazwę, która ściśle wiąże się z tematyką strony, nazwą firmy, produktem bądź usługą.